חדשות

נבחרו חברים חדשים למועצת ארגון הרוקחות בישראל

בבחירות שנערכו בשבוע שעבר הצטרפו לתשעת חברי המועצה של ארגון הרוקחות בישראל שישה חברים חדשים

פרופ' איל שוצברג, יו"ר ארגון הרוקחות בישראל. צילום: ליאור צור

שישה חברים חדשים הצטרפו למועצה החדשה של ארגון הרוקחות, לצד תשעת חברי המועצה שנבחרו מחדש, בבחירות שנערכו בשבוע שעבר.

חברי מועצת ארגון הרוקחות בישראל נבחרים מדי שנתיים בבחירות הנערכות באסיפה הכללית של הארגון, שבו כלל הרוקחים החברים הם בעלי זכות בחירה וזכאים להיבחר במסגרת המועצה. הארגון הוא עמותה מקצועית, המהווה את הגוף היציג של הרוקחים בישראל והמועצה קובעת מדי שנתיים את זהות יו"ר הארגון.

ששת חברי המועצה החדשים הם: ד"ר אנדה לזרוביץ', מנהלת שירותי הרוקחות במרכז הרפואי שיבא; ד"ר הילה לרמן שיבק, מנהלת מדור רוקחות בתי חולים והמחלקה לקידום מידע תרופתי בחטיבת בתי החולים של שירותי בריאות כללית; מר חגי שור, מנכ"ל רשת בתי המרקחת "שור טבצ'ניק" וסגן יו"ר ארגון הרוקחות לשעבר; ד"ר מתן בהט, רוקח קליני במחוז מרכז של מכבי שירותי בריאות ויזם בתחום הכשרות רוקחות; קארין אינוורן, מנהלת הכשרה ופיתוח מקצועי באגף הרוקחות ב"מאוחדת"; וד"ר קובי כהן, רוקח קליני, מנהל שירותי הרוקחות הקלינית במחוז דן-פתח תקווה של שירותי בריאות כללית.

"חשוב לציין שההתנדבות לוועדות השונות של הארגון איננה שמורה רק לחברי המועצה. התנדבות תורמת לארגון ומחזקת את הקשר של החברים עם פעילות הארגון לטובת הקהילה כולה", מסר יו"ר ארגון הרוקחות בישראל, פרופ' איל שורצברג, בדברי התודה שלו לחברי המועצה היוצאת והנכנסת.

נושאים קשורים:  פרופ' איל שורצברג,  חדשות,  ארגון הרוקחות בישראל
תגובות