חדשות

פיליפס למען הרופאים: חדות מעולה לאבחונים והגנה מהתפשטות חיידקים

(תוכן שיווקי) הושקו שלושה מסכי מחשב חדשים של פיליפס לרופאים

27.10.2013, 09:01

כמה חולים נתונים בסיכון בגלל מגע עם מכשור רפואי נגוע בחיידקים? הבעיה המוכרת הזו מטרידה באחרונה לא רק בתי חולים ומרפאות גדולות, אלא גם קליניקות קטנות יותר. מסך המחשב הוא אחד האביזרים השכיחים ביותר בכל קליניקה רפואית, ולכן הצוות הרפואי זקוק למסך שניתן לבטוח בו ברמה הגבוהה ביותר.
פיליפס - גודל לאתר
MMD, חברת טכנולוגיה מובילה המשווקת בלעדית את מסכי המחשב של מותג פיליפס, השיקה באחרונה סדרת מסכים לתחום הרפואי, בעלי שכבת הגנה ייחודית שנועדה לצמצם התפשטות חיידקים והידבקות במחלות. הצגים החדשים, בגודל 21.5, 24 ו-27 אינץ', גם מצטיינים בחדות גבוהה ביותר וטכנולוגיות מתקדמות השומרות על איכות הצבעים וסולם גווני האפור – תכונות שמסייעות לרופאים באבחונים מדויקים יותר.
המסכים עומדים בסטנדרט JIS Z2801, המבטיח כי החומר שנמצא בהם יוצר הגנה שמונעת התפתחות של מיקרו-אורגניזמים. את המסכים קל לנקות באמצעות מוצרי ניקוי רגילים מבלי לפגוע בשכבת ההגנה – תכונה חיונית לסביבה רפואית שבה נדרש לבצע ניקיון בתדירות גבוהה.
מסך ה-24 אינץ' (C240P4QPYEW)ומסך ה-27 אינץ' (C271P4QPJEW)פועלים בטכנולוגיית D-image, המאפשרת לבחון את פרטי התמונה ברמה גבוהה יותר של בהירות ולהתמקד בקלות בפרטים חריגים קטנים ביותר.
סדרת המסכים כוללת גם מסך בגודל 21.5 אינץ' (C221S3UCW) בעל חיבור מתח USB, לשימוש בסביבה רפואית ניידת, כאשר אין חיבור נוח לרשת החשמל. ניתן לחבר אותו למחשב אישי או נייד, שישמשו לו מקור כוח באמצעות כבל USB.

השם שלך (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך (חובה)

הטלפון שלך

ההודעה שלך

נושאים קשורים:  חדשות,  פיליפס
תגובות